Prace ziemne

Prace, roboty ziemne Bydgoszcz

Wykonujemy kompleksowe prace ziemne. Od najprostszych wykopów, po wykopy głębokie, czy utwardzanie terenu. Jesteśmy wszechstronni dzięki skompletowaniu dużego zespołu fachowców o różnych specjalizacjach. W połączeniu z nowoczesnym, zaawansowanym sprzętem technologicznym są oni gwarancją najwyższego poziomu realizacji prac ziemnych. Prace ziemne świadczymy specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem budowlanym m.in. koparko-ładowarką JCB 3 CX obsługiwaną przez pracowników posiadających odpowiednie umiejętności i uprawnienia. Dokładamy wszelkich starań, aby zadania nam powierzone były wykonywane na najwyższym poziomie.

Tym, co nas wyróżnia, jest doskonałe planowanie, a w konsekwencji, zakończenie robót ziemnych w terminie. Przyjmując zlecenie, określamy:

 • zakres prac ziemnych do wykonania,
 • sprzęt niezbędny do wykonania danych robót ziemnych,
 • czas potrzebny do wykonania usługi,
 • koszty materiałów i usługi.

Powyższe czynności są realizowane bardzo sprawnie, dzięki czemu krótko po przyjęciu zlecenia jesteśmy gotowi, aby przedstawić klientowi plan i cenę. Następnie możemy rozpocząć roboty ziemne.

Częstą lokalizacją naszych działań jest Bydgoszcz, jednak dojeżdżamy do klientów na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Dlaczego my

Od niemal dwudziestu lat gromadzimy doświadczenie w zakresie realizacji usług budowlanych. Poza tym stale uzupełniamy nasz park maszynowy, dołączając do niego jedynie najlepsze, zaawansowane urządzenia. To wszystko sprawia, że dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi budowlane. Od lat wykonujemy między innymi prace ziemne w Bydgoszczy i regionie. Roboty ziemne tego typu wymagają zdolności szybkiego reagowania, ze względu na liczne niespodziewane zdarzenia. Ponieważ na swoim koncie mamy już setki zrealizowanych projektów, nic nas nie zaskoczy. Potrafimy odpowiednio zareagować w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Prace ziemne i inne roboty realizujemy w zakresie oczekiwanym przez klienta. Od 2002 roku, kiedy to powstała nasza firma, jesteśmy znani z ogromnej elastyczności działania i warunków współpracy. Jesteśmy gotowi na wykonanie skomplikowanych prac ziemnych i innych na dużym terenie, jak również do realizacji niewielkich projektów, dotyczących tylko pojedynczych prac.

Kompleksowe usługi koparko-ładowarką!
Profesjonalnie, Rzetelnie, Terminowo!

Nasze specjalizacje

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, dzięki któremu takie prace ziemne, jak wyburzanie czy wykopy nie stanowią większego wyzwania. Roboty ziemne, które wykonujemy, to zarówno wykopy głębokie i płytkie, rozbiórki rozległych hal przemysłowych i przydomowych garaży, kucie posadzek i fundamentów. Innymi słowy, działamy kompleksowo, wykonując w zasadzie wszystkie prace ziemne.

Co istotne, nie pozostawiamy bałaganu po wykonanych robotach! Sprawnie zajmujemy się wywózką gruzu czy ziemi. Posiadamy również odpowiednie materiały do prac terenowych, polegających na kształtowaniu i utwardzaniu.

Naszą specjalnością są nie tylko powyższe usługi, ale również mobilność i elastyczność. Wszelkie roboty ziemne wykonujemy w ramach usług dostosowanych do klientów. Działamy w Bydgoszczy, ale też w innych lokalizacjach na terenie całego województwa. W każde miejsce dojeżdżamy błyskawicznie.

Czym się specjalizujemy:

 • Wykopy pod prace ziemne
 • Usługi maszynami budowlanymi
 • Wyrównanie, niwelacja i utwardzanie terenu
 • Wyburzenia i rozbiórki
 • Nawożenie ziemi ogrodowej, urodzajnej
 • Zbieranie humusu
 • Wywóz ziemi
 • Wywóz gruzu

Zapraszamy do współpracy

Masz projekt i szukasz firmy, która go zrealizuje? Działasz w Bydgoszczy lub w innej miejscowości na terenie województwa kujawsko-pomorskiego? Zapraszamy zatem do kontaktu. Zrealizujemy dla Ciebie dowolny projekt dotyczący wykonania prac ziemnych i nie tylko. Jeśli potrzebujesz firmy świadczącej kompleksowe usługi, ponieważ nie chcesz szukać osobnego podwykonawcy do każdej roboty, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie pomóc Ci niemal we wszystkim. Sprzęt, którym wykonujemy prace ziemne w Bydgoszczy i regionie sprawdza się również w realizacji szeregu innych usług. Poza tym posiadamy również inne urządzenia i pojazdy, między innymi do realizacji usług brukarskich i transportu materiałów budowlanych i innych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz. Możesz także wysłać mail. Skontaktuj się, abyśmy od razu ustalili szczegóły współpracy, bądź umówili się na spotkanie – u Ciebie lub w naszym biurze koło Bydgoszczy.