Roboty Drogowe

Roboty drogowe Bydgoszcz – Utwardzanie, korytowanie

Wykonanie robót drogowych wymaga szeregu działań budowlanych. Każdorazowo roboty te przebiegają w kilku etapach. Podstawową kwestią jest wykonanie poprawnego projektu. Następnie do akcji wkracza firma budowlana, taka jak nasza. Zajmujemy się wykonywaniem robót drogowych w Bydgoszczy i innych miejscowościach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działamy kompleksowo, realizując projekt od początku do końca.

Standardowo roboty drogowe zaczynają się od wykonania korytowania. Powstaje koryto, czyli zagłębienie o określonych wymiarach, w którym wykonuje się kolejne prace. Następne roboty drogowe to stworzenie podbudowy, gwarantującej wytrzymałość nawierzchni na obciążenia, oraz utwardzanie, stanowiące dodatkowe wzmocnienie oraz pierwszą z prac wykończeniowych. Pragniemy podkreślić, że zakres i rodzaj wykonywanych robót w dużej mierze są zależne od konkretnego projektu. Nieco inaczej przebiegają przeprowadzane w Bydgoszczy roboty drogowe prowadzące do stworzenia dużego parkingu, a inaczej prace mające na celu przygotowanie podjazdu do garażu przy domu jednorodzinnym. Niemniej jednak możesz liczyć na nasze wsparcie w przypadku każdego rodzaju robót drogowych, zarówno w Bydgoszczy, jak i w każdej małej lub dużej miejscowości w regionie.

Kompleksowe usługi koparko-ładowarką!
Profesjonalnie, Rzetelnie, Terminowo!

Co oferujemy

   Utwardzanie – czynność konieczna w celu wzmocnienia powierzchni oraz przystosowania jej do pełnienia określonej funkcji. W zależności od tego, co ma być efektem robót drogowych, wykorzystuje się odmienne materiały. Posiadamy różne kruszywa, w tym żwir o różnych granulatach, piasek, gruz kruszony i wiele więcej. Zapewniamy także transport materiałów, zarówno w Bydgoszczy, jak i na terenie całego województwa.
   Korytowanie pod drogi, place, parkingi – wykonanie dowolnej nawierzchni należy rozpocząć od wykopania zagłębienia, czyli korytowania. Pierwszy etap robót drogowych realizujemy z użyciem ciężkiego sprzętu. Głębokość i szerokość wykopu musi dokładnie odpowiadać projektowi. Parametry zagłębienia są zależne od szeregu czynników, w tym od rodzaju gruntu, występowania wód gruntowych, jak i rodzaju nawierzchni oraz przeznaczenia końcowej konstrukcji. Realizujemy wszelkie roboty w tym zakresie, bez względu na stopień zaawansowania projektu.
   Podbudowy pod drogi i parkingi – właściwe rozprowadzanie naprężeń powstających wskutek użytkowania dróg czy parkingów jest możliwe tylko za sprawą profesjonalnie wykonanej, kilkupoziomowej podbudowy. Realizujemy te roboty drogowe w pełni fachowo, dzięki doświadczeniu naszych budowlańców oraz posiadaniu specjalistycznego sprzętu, takiego jak m.in. zagęszczarki, betoniarki i przecinarki do betonu i asfaltu.

Profesjonaliści od robót drogowych

Zatrudniając firmę budowlaną, z pewnością chcesz mieć gwarancję, że roboty drogowe zostaną wykonane profesjonalnie. Właśnie dlatego powinniśmy rozpocząć współpracę! Jesteśmy zespołem fachowców z udokumentowaną wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. W zakresie robót drogowych zrealizowaliśmy już mnóstwo projektów, a o ich jakości mogą zaświadczyć opinie zadowolonych klientów. Roboty drogowe w Bydgoszczy i regionie realizujemy zawsze z największym zaangażowaniem. Wyróżniają nas:

 • kompletne wyposażenie sprzętowe,
 • nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia,
 • indywidualne podejście do klienta.

Realizacją robót drogowych zajmujemy się od początku do końca, dzięki czemu możesz zrezygnować z usług innych podwykonawców!

Zgłoś się do nas

Chcesz zrealizować projekt drogowy w zakresie budowy drogi, parkingu, czy podjazdu? Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na profesjonalizmie świadczonych usług. Działamy fachowo, korzystając jedynie ze sprawdzonego i atestowanego sprzętu. Zaletą naszej firmy jest również kompleksowość oferty, możliwa dzięki wszechstronności zespołu i bogatemu wyposażeniu sprzętowemu. Nie wahaj się, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy już dzisiaj!